Projekt_bez_tytułu.jpg

Misja firmy

Nasze działania mają na celu poprawę zdrowia i świadomości pracowników w firmach. Pragniemy przekazać nasze doświadczenie i wiedzę, w sposób uniwersalny i dostępny dla każdego. Indywidualne podejście do każdego klienta, jest dla nas podstawą współpracy. Chcemy, aby dzięki naszej pracy, każdy pracownik mógł pracować efektywnie, bez negatywnego wpływu na swoje życie osobiste.

Nasze doświadczenie

Jesteśmy na rynku benefitów od ponad 8 lat. W tym czasie zyskiwaliśmy doświadczenie na wielu polach. Pozwoliło nam to na poznanie potrzeb, zarówno firm jak i samych pracowników. Dzięki temu, nasza oferta skutecznie zaspokaja potrzeby naszych klientów. Możemy się pochwalić, znakomitą współpracą z ponad 170  firmami w Polsce. 

Tomasz Świderski

Fizjoterapeuta

Założyciel i właściciel firmy Feel it


Fizjoterapeuta(AWF Warszawa), specjalista fizjoterapii korporacyjnej, projektant programów z zakresu Corporate Wellness największych firm w Polsce. Tomek specjalizuje się w prewencji skutków pracy siedzącej na organizm człowieka, łącząc elementy ergonomii pracy z ćwiczeniami. Doświadczenie      w prowadzeniu szkoleń może policzyć w setkach godzin. Współpracował z największymi firmami       w Polsce, realizując wymagające projekty.

Ponad 8 letnie doświadczenie w prowadzeniu audytów ergonomicznych pozwala na sprawne wyjaśnienie wątpliwości ustawienia praktycznie każdego stanowiska pracy.

Tomek jest także współtwórcą gabinetu Feel it Therapy innowacyjnych projektów Swim Fitting i Run Fitting. Prywatnie pasjonuje się sportem, finalista dystansu Iron Man z czasem 10h 24 min.

Ergonomia pracy zdalnej

Ergonomia pracy biurowej

Ergonomia pracy fizycznej

Wpływ pracy siedzącej na organizm

Aktywność fizyczna z motywacją

i bez kontuzji

Motywacja i wsparcie w aktywności fizycznej dla początkujących

Małgorzata Świderska

Dietetyk,

Trener przygotowania

motorycznego

Współzałożyciel Feel it, kierownik zespołu dietetyków i trenerów.


Trener przygotowania motorycznego (AWF), absolwentka studiów z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie. Aktywnie prowadzi szkolenia z zakresu dietetyki i treningu dla pracowników największych korporacji w Polsce. Prowadzi szkolenia edukacyjne w zakresie dietetyki, suplementacji i żywienia, przygotowania motorycznego, wpływowi pracy siedzącej na organizm i wiele innych. 

Małgosia umiejętnie potrafi docierać do różnych grup odbiorców, przez co jej szkolenia cieszą się wysokimi opiniami.

Bogate doświadczenie treningowe wykorzystała do opracowania innowacyjnego badania "Swim Fitting". Obecnie skutecznie pracuje  ze sportowcami a także wspomagając pracę fizjoterapeutów o elementy treningu oraz poprawy świadomości żywieniowej podopiecznych.

Prywatnie pasjonatka sportu, zdrowego odżywiania w zakresie daleko wykraczającym ponad przeciętną :)

Paweł Wieczorek

Fizjoterapeuta

Współzałożyciel Feel it Therapy. Kierownik zespołu fizjoterapeutów Feel it oraz Feel it Therapy. 


Fizjoterapeuta(AWF Warszawa), współzałożyciel i kierownik gabinetu fizjoterapeutycznego Feel it Therapy. Na co dzień pracuje zarówno z pracownikami biurowymi, jak i sportowcami. Zajmuje się leczeniem kontuzji, odnajdowaniem ich pierwotnej przyczyny i wprowadzaniem postępowania które będzie im zapobiegać w przyszłości. Cechuje go ogromna wiedza anatomiczna i biomechaniczna, co pozwala w przejrzysty sposób prowadzić spotkania on-line. Posiada duże doświadczenie w leczeniu chorób zawodowych, spowodowanych pracą siedzącą. Spokój i logiczny sposób przedstawiania trudnych tematów skutkuje bardzo dobrym odbiorem wśród uczestników spotkań z Pawłem.

 

Paweł jest współtwórcą innowacyjnych projektów Swim Fitting i Run Fitting, skierowanych do sportowców amatorów.

Leczenie chorób zawodowych

Techniki automasażu na bóle kręgosłupa

Powstawanie kontuzji

u sportowców

Fakty i mity na temat kręgosłupa

Ewelina Kubicka

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog, dyplomowany psychoterapeuta integracyjny, Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (EFT), Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ) i terapii uzależnień behawioralnych (bulimia, hazard, internet, kompulsywne objadanie, zakupoholizm). 
 

Pracuje terapeutycznie w praktyce prywatnej i  ośrodku „Ogród” NFZ z osobami dorosłymi, parami i młodzieżą.  W swojej pracy z skupia się na budowaniu wewnętrznej siły i lepszym rozumieniu samego siebie Klientów. Wykorzystując techniki psychoterapeutyczne prowadzi do zmiany rdzennych przekonań, i zapisów emocjonalnych, które osobie nie służą, stresują lub ograniczają. Integruje wiele podejść terapeutycznych z elementami „Pracy z Ciałem” dzięki czemu dostosowuje działania do indywidualnych potrzeb Klientów.  

 

Szczególnie interesuje się psychologią zdrowia i psychosomatyką. Ukończyła serię szkoleń dla terapeutów  z „Pracy z Ciałem” metodą A Lowena  i K.Lewina organizowanych przez Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej,  a także szkolenie z Dialogu Motywującego w ACPiR SWPS. Absolwentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie i Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia atestowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Członek Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. 

avon_aktualizacja-615x187
MetLife
logo-(1)
test-image-open-graph_13956
pobrane-(1)
pobrane
large_RE_BL_V_E_Q
Pratt-and-Whitney
512px-Ericsson_logo
logo-lufthansa-blue
warta-logo-1024x385
bgk-logo-fb
logo_2016
orbis
ibm
IAM
huuugegames
energizer
dxc
cemex
ceorlen
allegro
arcerol
wspolneLoga
VWFS
um
stroer
siemens
siemens-HC
savills
Rockwell_Automation_logo
novotel
kpmg
ing
amw
jotun
avon_aktualizacja-615x187
MetLife
logo-(1)
test-image-open-graph_13956
pobrane-(1)
pobrane
large_RE_BL_V_E_Q
Pratt-and-Whitney
512px-Ericsson_logo
logo-lufthansa-blue
warta-logo-1024x385
bgk-logo-fb
logo_2016
orbis
ibm
IAM
huuugegames
energizer
dxc
cemex
ceorlen
allegro
arcerol
wspolneLoga
VWFS
um
stroer
siemens
siemens-HC
savills
Rockwell_Automation_logo
novotel
kpmg
ing
amw
jotun

Podstawy zdrowego żywienia

Budowanie naturalnej odporności

Zdrowa i racjonalna redukcja wagi

Work-life Balance

Zdrowe ćwiczenia na bóle kręgosłupa

Wypalenie zawodowe

Radzenie sobie ze stresem

Samotność i radzenie sobie z emocjami

Budowanie więzi w zespołach

Bliskie relacje osobiste

(i rodzinne)

Mindfullness

&

Focusing

Feel it

ul. Ciołka 13/321,

Warszawa

(22)299-51-52

biuro@feel-it.pl

oferty@feel-it.pl

Feel it Therapy

(gabinet)

ul. Al. Jerozolimskie 87

Warszawa

Umawianie wizyt

609-505-600

Feel it, ul Olbrachta 118B/2, 01-373 Warszawa NIP: 522-285-51-53, REGON: 146854068

2021 © Feel it Wszelkie prawa zastrzeżone.